folia one way vision

Dostępne w każdym formacie

 

Folia OWV z drukiem Warszawa

Na rynku reklamowych nieustanie rośnie liczba nowych i innowacyjnych rozwiązań, pozwalających zawalczyć o uwagę klienta i jeszcze lepiej wykorzystać posiadaną powierzchnię reklamową. Wśród zyskujących popularność rozwiązań bez wątpienia można wymienić tzw. folię OWV (one way vision), pozwalająca z powodzeniem przekształcać okna i szklane powierzchnie w nośniki reklamowe, bez nadmiernego zaciemniania pomieszczenia i ograniczania widoczności. Zapewne wielokrotnie już widziałeś to rozwiązanie – a teraz nadeszła pora, by dowiedzieć się czegoś więcej. Jak działa folia OWV z nadrukiem? Zobacz, jakie ciekawe zastosowania OWV znajdziesz w naszej ofercie.

One Way Vision folia – dlaczego ?

folia ovw

Dosyć prosta w budowie i bardzo skuteczna w działaniu folia OWV Warszawa swoją strukturą przypomina nieco plaster miodu – znajdujące się w niej dziurki zwężają się z jednej strony, co sprawia, że światło przenika przez nie w różny sposób – w zależności od tego, z której strony się na nią spogląda. Taka cecha pozwala na swobodne dekorowanie powierzchni szklanych, okien i szyb (w tym samochodowych), bez ograniczania widoczności od wewnątrz (zmniejsza się jedynie przenikająca do wnętrza pomieszczenia ilość światła). Otwiera to zupełnie nowe możliwości i pozwala na wykorzystanie niemal niedostępnej do tej pory przestrzeni jako powierzchni reklamowej – niewiele osób zdecydowałoby się na zaklejenie okien nieprzezroczystymi materiałami. W eksponowanych obiektach firmowych czy na samochodach służbowych starannie zaprojektowana reklama jest w stanie dotrzeć do większej ilości odbiorców niż tradycyjne nośniki, do tej pory wykorzystywane – z popularnymi bilbordami włącznie.

Na samochodach firmowych można pozwolić sobie na naklejenie tradycyjnej folii na elementach blacharskich, jednak dopiero uzupełnienie jej folią One Way Vision pozwala dopiero zamienić auto w elegancką i przykuwającą uwagę wizytówkę firmy. Co najważniejsze – wyklejenie nią bocznych czy tylnej szyby pojazdu nie odbija się negatywnie na bezpieczeństwie kierującego i innych uczestników ruchu – zachowana jest pełna widoczność we wszystkich kierunkach. W dodatku, dzięki zatrzymywaniu części promieni słonecznych, folia OWV zredukuje nagrzewanie się samochodu latem – co odbija się pozytywnie na samopoczuciu kierowcy.

Witryny sklepowe i biura firmowe – folia OWV (One Way Vision)

Witryny sklepowe i biura firmowe również doskonale wyglądają, okryte folią One Way Vision. Pozwalają na budowanie i utrwalanie identyfikacji wizualnej marki, jednocześnie nie ograniczając przenikania naturalnego światła do wnętrza. Wykorzystanie takiej folii pozwala na delikatne ograniczenie ilości wpadające przez ogromne przeszklenia światła, dzięki czemu pomieszczenie będzie się mniej nagrzewało latem (co zmniejszy wydatki na klimatyzację i utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu). Z drugiej strony pozwoli na swobodne oświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym, co redukuje zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie – w grę wchodzą więc nie tylko mniejsze opłaty za energię elektryczną, ale również lepsze samopoczucie pracowników i zredukowane zmęczenie oczu (barwa światła słonecznego bardziej odpowiada naszym oczom). Ponadto samo wnętrze pomieszczeń i eksponowane w nich przedmioty zawsze wyglądają lepiej w świetle słonecznym, co również podnosi ich atrakcyjność i może wpływać na wyniki sprzedażowe.

Folia okienna OWV – niezliczone możliwości dla Twojego biznesu

Właściwie niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujesz – przemyślana ekspozycja reklamowa może wydatnie poprawić osiągane rezultaty. Wykorzystanie Folii One Way View pozwala na odświeżenie wizerunku Twojej firmy i zaprezentowania się z bardziej interesującej strony. Zarówno samochody służbowe, jak i obiekty firmowe mogą zyskać wiele na atrakcyjności i jeszcze łatwiej przekazywać Twoim klientom najważniejsze informacje – np. dotyczące profilu Twojej działalności. Dzięki niej możesz również wykorzystać niedostępne do tej pory przestrzenie, jak okna i szyby, zamiast budować specjalne instalacje, dedykowane reklamie. Dlatego, jeśli nie masz pomysłu na reklamę lub dysponujesz widocznymi witrynami, lub flotą pojazdów – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Sama folia OWV jest samoprzylepna i nie wymaga stosowania kleju, co pozwala na łatwe wprowadzania modyfikacji czy jej późniejsze usunięcie.

Folia OWV – zalety naszej oferty

Na rynku producentów materiałów reklamowych nie brakuje również podmiotów produkujących folie One Way Vision. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że to właśnie nasza oferta powinna Cię zainteresować. Wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne technologie, zatrudniamy doświadczoną załogę i podchodzimy profesjonalnie do każdego zamówienia. Dokładamy starań, by ceny naszych usług kształtowały się wśród najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dodatkowo wykonujemy inne usługi z zakresu drukowania i reklamy, jak m.in. folia reklamowa na samochód, dzięki czemu pomożemy Ci zaprojektować i wykonać kompleksową identyfikację wizualną Twojego biznesu. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnej i punktualnej obsłudze, to zapraszamy do współpracy.

Ceny

Trzy systemy cenowe – Druk OWV 

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu - druk wysokiej jakości 1440dpi

czas realizacji / format 6dni roboczych 5dni roboczch 4dni roboczych 3 dni robocze 2 dni robocze na następny dzień odbiór dziś
m2 14,2 zł 15,62 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,72 zł 28,4 zł 35,5 zł
A0 14,2 zł 15,6 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,7 zł 28,4 zł 35,49zł
A1 7,1 zł 7,8 zł 8,51 zł 9,43 zł 11,3 zł 14,2 zł 17,7 zł
B0 20,00 zł 22,1 zł 24,00 zł 26,6 zł 32,1 zł 40,1 zł 50,1 zł
B1 10,00 zł 11,00 zł 12,04 zł 13,3 zł 16,0 zł 20,0 zł 25,0 zł
CTL 28.4 31,2 zł 34,08 zł 37,76 zł 45,4 zł 56,8 zł 71 zł

Podane ceny są cenami netto, termin realizacji jest również uzależniony od wielkości zamówiania dlatego zawsze go potwierdzamy po otrzymaniu prawidłowo przygotowanych plików do druku.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

4,7

To nasza średnia z otrzymanych ocen na serwisie google firmy.

Podsumowując
Szybko, ładnie i konkretnie.

Chyba jedyni ludzie w tej branży, którzy uczciwie mogą, za Gangiem Magików, powiedzieć- Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu. Skutecznie zastępują też Św. Ritę od spraw beznadziejnych, kiedy jest zajęta. I jedyne prawdziwe 24/7 - niezależnie od formatu.

Maximilian Mannequin  - (opinia z google)

Krótko: - pierwszy kontakt telefoniczny czwartek 16:40 - omówienie projektu, poprawki, produkcja, logistyka - towar u mojego klienta piątek 13:30 Zrozumienie tematu, podejście, elastyczność, jakość, chęć pomocy. Jestem BARDZO zadowolony.

Tomasz agencja reklamowa Kraków  - (opinia z google)

Bardzo profesjonalnie, szybko i z dużym zrozumieniem potrzeb klienta. Dziękuje za pomoc i realizacje wydruków. Firma godną polecenia!

PS UK  - (opinia z google)

Fantastyczna realizacja fototapety na szafę do przedpokoju. Profesjonalne wykonanie i doradztwo. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Polecam.

Tatiana  - (opinia z google)

Kolejna realizacja na najwyższym poziomie. Praca z Wami to największa przyjemność

Piotr - warszawski dom mediowy

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej