Warning: Undefined array key "group_by_categories" in /home/klient.dhosting.pl/speedprint/wydrukiodreki.pl/public_html/wp-content/plugins/faq-manager-with-structured-data/includes/classes/WP/Shortcodes/FaqAccordion.php on line 28
folia one way vision

Dostępne w każdym formacie

 

Folia OWV z drukiem Warszawa

Na rynku reklamowych nieustanie rośnie liczba nowych i innowacyjnych rozwiązań, pozwalających zawalczyć o uwagę klienta i jeszcze lepiej wykorzystać posiadaną powierzchnię reklamową. Wśród zyskujących popularność rozwiązań bez wątpienia można wymienić tzw. folię OWV (one way vision), pozwalająca z powodzeniem przekształcać okna i szklane powierzchnie w nośniki reklamowe, bez nadmiernego zaciemniania pomieszczenia i ograniczania widoczności. Zapewne wielokrotnie już widziałeś to rozwiązanie – a teraz nadeszła pora, by dowiedzieć się czegoś więcej. Jak działa folia OWV z nadrukiem? Zobacz, jakie ciekawe zastosowania OWV znajdziesz w naszej ofercie.

Folia OWV z nadrukiem – co to?

folia ovw

OWV to skrót od angielskich słów one way vision, co oznacza dosłownie „widok z jednej strony”. Największą zaletą tej folii jest więc to, że jednostronna grafika nie jest widoczna z drugiej strony, nie zasłania więc otoczenia i nie blokuje w zupełności światła. Jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne i praktyczne, a przy tym wytrzymałe i łatwe zarówno do przyklejenia, jak i usunięcia (bez ryzyka zniszczenia powierzchni). Folia OWV jest samoprzylepna – to między innymi łatwy montaż i demontaż sprawiają, że to rozwiązanie jest tak chętnie wybierane przez biura, sklepy oraz wszystkie inne firmy, które szukają ciekawego rozwiązania na witrynę lub pojazd firmowy. W końcu reklama musi być nie tylko ładna, lecz także praktyczna i bezpieczna.

 

Zastosowanie folii OWV

Folia OWV sprawdza się na przykład na pojazdach firmowych, ponieważ nie ogranicza kierowcy widoczności podczas prowadzenia pojazdu – nadruk na folii jest widoczny dla przechodniów i pozostałych kierowców, natomiast nie jest widoczny od środka, dlatego można stosować go również na szybach, co zwiększa powierzchnię reklamową. To gwarantuje skuteczną ruchomą reklamę na samochodzie oraz bezpieczeństwo osób prowadzących pojazd. Innym bardzo popularnym miejscem zastosowania folii OWV nadrukiem jest witryna sklepowa – obklejenie szyby tego rodzaju folią nie odetnie lokalu od światła naturalnego wpadającego z zewnątrz oraz od widoku tego, co dzieje się poza pomieszczeniem. Jest to więc rozwiązanie niezwykle komfortowe i skuteczne – większa powierzchnia reklamowa to większa skuteczność reklamy, a jednostronny nadruk niemal niedostrzegalny z wnętrza sklepu lub pomieszczenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort kierowców oraz pracowników lokalu.

folia ovw

One Way Vision folia – dlaczego ?

folia ovw

Dosyć prosta w budowie i bardzo skuteczna w działaniu folia OWV Warszawa swoją strukturą przypomina nieco plaster miodu – znajdujące się w niej dziurki zwężają się z jednej strony, co sprawia, że światło przenika przez nie w różny sposób – w zależności od tego, z której strony się na nią spogląda. Taka cecha pozwala na swobodne dekorowanie powierzchni szklanych, okien i szyb (w tym samochodowych), bez ograniczania widoczności od wewnątrz (zmniejsza się jedynie przenikająca do wnętrza pomieszczenia ilość światła). Otwiera to zupełnie nowe możliwości i pozwala na wykorzystanie niemal niedostępnej do tej pory przestrzeni jako powierzchni reklamowej – niewiele osób zdecydowałoby się na zaklejenie okien nieprzezroczystymi materiałami. W eksponowanych obiektach firmowych czy na samochodach służbowych starannie zaprojektowana reklama jest w stanie dotrzeć do większej ilości odbiorców niż tradycyjne nośniki, do tej pory wykorzystywane – z popularnymi bilbordami włącznie.

Na samochodach firmowych można pozwolić sobie na naklejenie tradycyjnej folii na elementach blacharskich, jednak dopiero uzupełnienie jej folią One Way Vision pozwala dopiero zamienić auto w elegancką i przykuwającą uwagę wizytówkę firmy. Co najważniejsze – wyklejenie nią bocznych czy tylnej szyby pojazdu nie odbija się negatywnie na bezpieczeństwie kierującego i innych uczestników ruchu – zachowana jest pełna widoczność we wszystkich kierunkach. W dodatku, dzięki zatrzymywaniu części promieni słonecznych, folia OWV zredukuje nagrzewanie się samochodu latem – co odbija się pozytywnie na samopoczuciu kierowcy.

Witryny sklepowe i biura firmowe – folia OWV (One Way Vision)

Witryny sklepowe i biura firmowe również doskonale wyglądają, okryte folią One Way Vision. Pozwalają na budowanie i utrwalanie identyfikacji wizualnej marki, jednocześnie nie ograniczając przenikania naturalnego światła do wnętrza. Wykorzystanie takiej folii pozwala na delikatne ograniczenie ilości wpadające przez ogromne przeszklenia światła, dzięki czemu pomieszczenie będzie się mniej nagrzewało latem (co zmniejszy wydatki na klimatyzację i utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu). Z drugiej strony pozwoli na swobodne oświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym, co redukuje zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie – w grę wchodzą więc nie tylko mniejsze opłaty za energię elektryczną, ale również lepsze samopoczucie pracowników i zredukowane zmęczenie oczu (barwa światła słonecznego bardziej odpowiada naszym oczom). Ponadto samo wnętrze pomieszczeń i eksponowane w nich przedmioty zawsze wyglądają lepiej w świetle słonecznym, co również podnosi ich atrakcyjność i może wpływać na wyniki sprzedażowe.

Folia okienna OWV – niezliczone możliwości dla Twojego biznesu

Właściwie niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujesz – przemyślana ekspozycja reklamowa może wydatnie poprawić osiągane rezultaty. Wykorzystanie Folii One Way View pozwala na odświeżenie wizerunku Twojej firmy i zaprezentowania się z bardziej interesującej strony. Zarówno samochody służbowe, jak i obiekty firmowe mogą zyskać wiele na atrakcyjności i jeszcze łatwiej przekazywać Twoim klientom najważniejsze informacje – np. dotyczące profilu Twojej działalności. Dzięki niej możesz również wykorzystać niedostępne do tej pory przestrzenie, jak okna i szyby, zamiast budować specjalne instalacje, dedykowane reklamie. Dlatego, jeśli nie masz pomysłu na reklamę lub dysponujesz widocznymi witrynami, lub flotą pojazdów – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Sama folia OWV jest samoprzylepna i nie wymaga stosowania kleju, co pozwala na łatwe wprowadzania modyfikacji czy jej późniejsze usunięcie.

Folia OWV – zalety naszej oferty

Na rynku producentów materiałów reklamowych nie brakuje również podmiotów produkujących folie One Way Vision. Jesteśmy jednak głęboko przekonani, że to właśnie nasza oferta powinna Cię zainteresować. Wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne technologie, zatrudniamy doświadczoną załogę i podchodzimy profesjonalnie do każdego zamówienia. Dokładamy starań, by ceny naszych usług kształtowały się wśród najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dodatkowo wykonujemy inne usługi z zakresu drukowania i reklamy, jak m.in. folia reklamowa na samochód, dzięki czemu pomożemy Ci zaprojektować i wykonać kompleksową identyfikację wizualną Twojego biznesu. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnej i punktualnej obsłudze, to zapraszamy do współpracy.

Ceny

Trzy systemy cenowe – Druk OWV 

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Folia OWV – Sekcja FAQ

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Co to folia one way vision?

  Folia OWV, czyli one way vision, to samoprzylepna folia perforowana, na której możliwy jest nadruk reklamowy (grafika, napis). Dzięki swoim unikalnym właściwościom sprawia, że grafika widoczna jest jedynie z zewnątrz, a ludzie przebywający w pomieszczeniu lub samochodzie mają dobrą widoczność na to, co dzieje się na zewnątrz, oraz odpowiedni dostęp do naturalnego światła. Dzięki temu reklamę można umieszczać też na szybach będących jedynym źródłem światła i widoczności. To znakomity sposób na bezpieczne zwiększenie powierzchni reklamowej na przykład na pojeździe firmowym lub witrynie sklepowej bez odcinania pomieszczenia lub wnętrza samochodu od światła.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Jak usunąć folię one way vision?

  Folia OWV jest samoprzylepna i można ją w bardzo łatwy sposób usunąć. To ważne szczególnie w sytuacji, kiedy firma chciałaby często zmieniać grafikę na witrynach lub pojeździe ze względu na przykład na częste zmiany oferty. Folię OWV z nadrukiem można w bardzo łatwy sposób usunąć samodzielnie – folia z łatwością powinna odchodzić w jednym kawałku, wystarczy odrywać ją pod płaskim kątem. W przypadku dużych folii OWV konieczne może być ostrożne pocięcie nożykiem na części (uwaga na szybę!). W tej sposób unikniesz rozrywania się folii podczas jej zdejmowania. Resztki kleju z łatwością usuniesz podczas mycia szyby przy użyciu detergentu i czystej ściereczki, najlepiej bawełnianej.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Jak przykleić folię OWV?

  Samodzielne przyklejenie folii OWV z nadrukiem jest bardzo proste, szczególnie na płaskich i niewielkich powierzchniach. Przed właściwym montażem folii konieczne jest przygotowanie oklejonej powierzchni – dokładne umycie oraz odtłuszczenie specjalnymi środkami. Pamiętaj, by powierzchnia była sucha. Sprawdź, czy folia OWV jest dobrze dopasowana do powierzchni. Klejenie dobrze zacząć od środkowego punktu prawej lub lewej strony. Należy stopniowo przesuwać się w przeciwnym kierunku. Unikaj zbyt dużego naprężenia folii, odpowiednio ją naciskaj oraz wygładzaj. Unikaj też przyklejania folii one way vision przy zbyt niskiej, a szczególnie ujemnej temperaturze oraz zbyt dużej wilgotności powietrza.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej