Roll up Warszawa

Roll-up Warszawa

 

Oferujemy gotowe roll-upy w każdym dostępnym wymiarze od 80cm do 200cm. Dostępne kasety w naszej ofercie mamy od renomowanych i największych dostawców oraz z własnego importu.

Realizujemy druk oraz wymianę grafik w używanych kasetach, oraz w przypadku niektórych kaset serwis.

Zapewniamy druk najwyższej jakości w terminie dostosowanym do Twoich potrzeb. W dzisiejszych czasach najistotniejsza jest prostota rozwiązań dlatego wybierz: Roll-up i wskaż termin na, kiedy go potrzebujesz a my zrobimy resztę.

Roll up Warszawa to doskonały sposób na prezentacje przygotowanych treści – czy to w formie tekstu, logotypu czy grafiki. Wiele osób przekonało się, że tego typu nośniki informacji przynoszą pożądane efekty – przyciągają wzrok innych oraz zapadają potencjalnym klientom w pamięć. Zaletą tego rozwiązania jest też wszechstronność i uniwersalność – ścianki mogą służyć jako stałe lub tymczasowe ekspozycje. Chciałbyś dowiedzieć się coś więcej na temat popularnych w ostatnich czasach roll up’ów? Jesteś w najlepszym miejscu! Nasza drukarnia oferuje szeroki zakres usług, w tym zajmujemy się drukiem wielkoformatowym na plakatach i banerach. Nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowana ekipa pracowników pozwalają nam na zaoferowanie wysokiej jakości wydruków, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zapraszamy do kontaktu!

gotowych roll-upów na dobę

To rozdzielczość naszego druku plakatów

Najczęściej wybierany czas realizacji

Roll up Warszawa – jakie ma zalety?

 

✔️Jest mobilny i nie sprawia żadnych problemów w transporcie, dzięki możliwości złożenia go do kompaktowych rozmiarów, może służyć jako stała ekspozycja lub też ścianka reklamowa ustawiana podczas ważnych eventów, na przykład podczas imprez plenerowych lub targów.

✔️Roll up’y bardzo często znajdują zastosowanie nie tylko w branży reklamowej, ale także naukowej. Plansze umieszczone na wygodnych stojakach mogą w czytelny sposób przedstawiać schematy naukowe, grafiki czy konspekty, które umawiane są podczas zajęć czy wykładów.

✔️Roll up’y Warszawa nie wymagają żadnej dodatkowej podpory czy mocowań, dzięki czemu mogą być ustawiane w dowolnym punkcie, w którym są najlepiej widoczne. Bardzo łatwy montaż sprawia, że to praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które można zabrać ze sobą w każde miejsce.

✔️ Niewątpliwą zaletą stojaków jest też przystępna cena – to jednorazowy wydatek, które może służyć klientowi przez długi czas, szczególnie, że wykonany jest z wytrzymałego tworzywa. Nadruki, które znajdują się na roll up’ach także wyróżniają się wysoką jakością. Wyróżnia je idealne odwzorowanie kolorów oraz wysoka rozdzielczość – wyśmienicie prezentują się na nich nie tylko napisy czy logo, ale też zdjęcia i fotografie, zarówno w kolorze, jak i czarno-białe.

✔️Roll up’y to bez wątpienia prosta, a zarazem skuteczna forma przekazania treści, która umożliwia dotarcie do masowego odbiory. Zapewnia doskonałe efekty marketingowe, przy jednocześnie niskich kosztach wydrukowania plakatu. Warto też pamiętać, że plansze można wymienić przy zmianie kampanii reklamowej, co jest bardzo przystępną formą reklamy.

roll-up

Roll up Warszawa – co warto o nim wiedzieć?

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę, że skuteczna reklama to podstawa sukcesu w każdej branży. Aby przyniosła ona pożądane efekty musi być przede wszystkim widoczna, co umożliwi jej dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Nic dziwnego, że tak wiele osób inwestuje w wielkoformatowe powierzchnie reklamowe i banery, które są kampanią same w sobie lub uzupełnieniem działań marketingowych, podejmowanych w Internecie. Równe popularnym rozwiązaniem są roll up’y. Co tak naprawdę oznacza to określenie? To nic innego, jak specjalny stojak reklamowy, na który składa się listwa, wysięgnik oraz plansza reklamowa, chowana do kasety za pomocą systemu rolującego. Ogromne zainteresowane tymi produktami wynika głównie z tego, że roll up w każdej chwili może być złożony, co uławia transport oraz zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Istnieje kilka różnych rodzajów roll up’ów. Najprostsze modele o standardowej podstawie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach czy innych eventach. Modele klasy premium mają dodatkowe wzmocnienia wysięgnika i kasety, co zapewnia im większą stabilność. Praktycznym rozwiązaniem są także modele dwustronne, które pozwalają na jednoczesne prezentowanie dwóch planszy – z taką samą lub inną treścią.

Ceny

Trzy systemy cenowe – Roll Up Warszawa

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej