Dostępne w każdej ilości

Druk citylight Warszawa

W nowoczesnej przestrzeni wielkomiejskiej coraz trudniej o przebicie się do świadomości klienta i zainteresowanie go swoją ofertą. Dzieje się nie tylko za sprawą ogromnej konkurencji, ale również zapełnienia przestrzeni publicznej reklamami i banerami, przez co trudno jest przykuć uwagę przechodnia. Firmy – zarówno oferujące swoje usługi, jak i zajmujące się reklamami i marketingiem – nie szczędzą starań, by wymyślić nowe formy reklamowe, którym uda się odnieść sukces. Jedną z nich są plakaty CTL, które nie tylko są podświetlane (pozwalając na uzyskiwanie wyraźniejszych kolorów i świetnej widoczności nawet w nocy), ale również pozwalają nawet na wprowadzenie pewnej dynamiki i animacji – a to wszystko przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych. Dowiedz się więcej o tym ciekawym rozwiązaniu oraz poznaj naszą ofertę – na plakaty citylight, ale nie tylko.

Citylight – reklama, która przyciąga wzrok

Citylight to reklama, która przykuwa uwagę nawet w przestrzeni, w której dzieje się bardzo dużo. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do dużych miast, w których konkurencja pomiędzy poszczególnymi kreacjami reklamowymi jest naprawdę ogromna. Jeśli chcesz się wyróżnić i sprawić, że Twoja reklama będzie skuteczna, a tym samym dobrze zainwestować pieniądze przeznaczone na marketing, reklama CTL będzie doskonałym rozwiązaniem. To kreacja podświetlana, dynamiczna, a nawet animowana – coś w rodzaju podświetlanej tablicy ogłoszeniowej. Standardowy wymiar reklamy to 1,2 na 1,8 metra, a doskonałą ochronę gwarantuje szkło lub pleksi. Jest bardzo czytelna i doskonale widoczna, dlatego można ją stosować w miejscach zatłoczonych i pokrytych dużą ilością innych reklam – na pewno wyróżni się na tle banerów i innych statycznych rozwiązań. Wykorzystaj ją w pobliżu gęsto zaludnionych miejsc, takich jak dworce, przystanki czy galerie handlowe, a na pewno osiągniesz swój cel i zainteresujesz reklamą ludzi.

Skorzystaj z naszej oferty reklamy citylight

W naszej firmie znajdziesz najwyższej jakości projekty w połączeniu z doskonałą realizacją. Kompleksowe i profesjonalne wsparcie przy projektowaniu, drukowaniu oraz składaniu plakatów citylight gwarantuje Ci najwyższą skuteczność, szybką realizacja zamówienia oraz atrakcyjną konkurencyjną cenę. Wszystko drukujemy w naszym parku maszyn na ploterach marki Rolandy – ten sposób możemy drukować szybko bez utraty jakości. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zdeklasuj konkurencję unikalną reklamą, która przyciąga uwagę i nie pozwala nikomu przejść obojętnie obok Twojej oferty.

Druk Citylight Warszawa – dlaczego warto?

Citylight to forma reklamy opracowana specjalnie z myślą o wielkich miastach – co znajduje odbicie w każdym jej elemencie i formie. Najczęściej jest to podświetlona tablica ogłoszeniowa, o formacie 1,2 na 1,8 metra i chroniona jest szkłem, pleksi lub poliwęglanem. Ich forma doskonale odnajduje się w wielkomiejskich przestrzeniach, gdzie nie mamy zbyt wiele czasu na przykucie uwagi klienta, a przestrzeń jest wyjątkowo droga. Plakaty CTL Warszawa doskonale komponują się z dynamicznym charakterem wielkich miast i stanowią ważny element wpływający na krajobraz ulic. Bardzo często można zobaczyć je na przystankach autobusowych – czyli przestrzeni, która doskonale sprawdza się jako przestrzeń reklamowa. Właśnie w takich miejscach potencjalni klienci z większym prawdopodobieństwem przyjrzą się Twojej ofercie i zechcą z niej skorzystać. Innym miejscem, gdzie sprawdza się druk Citylight Warszawa, są fasady obiektów, zwłaszcza tych, w których odbywają się wydarzenia kulturalne czy sportowe. Właśnie wykorzystując technologię, jaką oferują plakaty CTL, można skutecznie informować o nadchodzących wydarzeniach i zainteresować potencjalnych odbiorców

Plakaty CTL – ogromne możliwości i wiele zastosowań

Wydrukowane na grubym papierze i podświetlane diodami LED plakaty gwarantują doskonałą czytelność i widoczność – niezależnie od warunków atmosferycznych czy pory dnia. Gruby papier i dobrane barwniki pozwalają na uzyskanie żywych i soczystych kolorów oraz wysoki kontrast, który poprawi czytelność reklamy. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako plakaty na przystankach i wszystkich miejscach, gdzie są duże przepływy ludzi (pasaże handlowe, dworce, atrakcje turystyczne, obiekty sportowe i kulturalne), przez co reklama musi doskonale wracać na siebie uwagę. Dzięki dobrej ekspozycji można w ciągu dnia pokazać ją tysiącom klientów, co zwiększa szanse na sprzedażowy sukces. Bardzo często citylight wykorzystuje się nie tylko do sprzedaży określonych produktów, ale również do promowania nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Doskonale sprawdza się również do budowania tożsamości marki w oczach klientów czy prezentowania dodatkowych informacji, uzupełniając prowadzoną akcję marketingową. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba będzie zawalczyć o uwagę odbiorcy.

Plakaty CTL – z nami Ci się uda!

Jeśli więc szukasz pomysłu na plakat CTL lub dysponujesz już gotowym projektem, to zapraszamy Cię do współpracy. Drukami zajmujemy się profesjonalnie od lat i odważnie sięgamy po najbardziej nawet nowatorskie rozwiązania. Z chęcią pomożemy Ci wykonać Twoje reklamy – nie tylko plakaty CTL, ale również plakaty A1 i inne formy reklamowe. Drukujemy praktycznie na wszystkim – zawsze dbając o profesjonalizm i terminowość podczas realizacji zleceń. Z chęcią podejmiemy się współpracy z Tobą i zapewnimy kompleksowe i fachowe wsparcie, drukując i składając plakaty CTL citylight. Wykonamy dla Ciebie taki projekt, za którym wszyscy przechodnie się będą oglądać. A przy tym zapewniamy ekonomiczne i szybkie zrealizowanie zamówienia.

 Submit your design

Druk ctl wysokiej jakości w produkcyjnej skali

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy 3 plotery marki Rolandy dzięki czemu możemy zaoferować produkcyjne szybkie tempo przy zachowaniu wysokiej jakości druku. 

Druk na papierze to nasza specjalność, poza drukiem w wysokiej jakości oferujemy duży wybór papierów oraz szybki czas realizacji zamówienia a dla stałych klientów specjalne ceny

Drukujemy również na papierze blue-back.

Oferujemy druk od jednej tablicy po całe kampanie wraz z konfekcją i dystrybucją, 

Ceny

Trzy systemy cenowe

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu - druk wysokiej jakości 1440dpi

czas realizacji / format 6dni roboczych 5dni roboczch 4dni roboczych 3 dni robocze 2 dni robocze na następny dzień odbiór dziś
m2 14,2 zł 15,62 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,72 zł 28,4 zł 35,5 zł
A0 14,2 zł 15,6 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,7 zł 28,4 zł 35,49zł
A1 7,1 zł 7,8 zł 8,51 zł 9,43 zł 11,3 zł 14,2 zł 17,7 zł
B0 20,00 zł 22,1 zł 24,00 zł 26,6 zł 32,1 zł 40,1 zł 50,1 zł
B1 10,00 zł 11,00 zł 12,04 zł 13,3 zł 16,0 zł 20,0 zł 25,0 zł
CTL 28.4 31,2 zł 34,08 zł 37,76 zł 45,4 zł 56,8 zł 71 zł

Podane ceny są cenami netto, termin realizacji jest również uzależniony od wielkości zamówiania dlatego zawsze go potwierdzamy po otrzymaniu prawidłowo przygotowanych plików do druku.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej