plakat a0

Druk A0 – Wydruk

Druk wielkoformatowy A0 to nowoczesny sposób, aby wypromować swoją ofertę lub usługi proponowane przez daną markę. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wskazana jest prezentacja treści marketingowych lub informacyjnych w wielkim formacie. Rozwój technologii oraz stosowane obecnie techniki drukarskie dają naprawdę ogromne możliwości – co nie tylko pozwalają popisać się kreatywnością, ale przynoszą doskonałe efekty w promowaniu biznesu. Chciałbyś osobiście przekonać się, jakie korzyści niosą za sobą plakaty A0? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą – w zakres naszych usług wchodzi między innymi drukowanie wielkoformatowe. Możemy zagwarantować Ci wysokiej jakości usługi wydruku plakatu A0 w przystępnych cenach.

Druk A0 – na czym polega?

Czym jest druk wielkoformatowy A0? To stosunkowo nowa technologia drukowania cyfrowego, która w krótkim czasie zdobyła serca tysiące osób. Jak wskazuje sama jego nazwa, pozwala na możliwość druku w dużym formacie na różnego rodzaju materiałach, takich jak banery, papier, plakaty reklamowe czy folia. Wyróżnić można kilka metod profesjonalnego druku wielkoformatowego – jedną jest technika solwentowa, która pozwala na uzyskanie treści odpornych na wysokie temperatury, wilgoć czy też działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jej cechą charakterystyczną jest trwałość oraz wytrzymałość – wydruki nie tracą swojego nasyconego koloru, nawet po długim czasie, gdy są eksponowane na deszcz, śnieg, grad czy promienie słoneczne. Dzięki tej technice powstają plakaty, banery, szyldy i innego rodzaju materiały reklamowe, które mogą znajdować się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Inna popularna technika wykonywania druków wielkoformatowych polega na wykorzystaniu światła ultrafioletowego. W tym celu stosuje się specjalne ciecze oparte na technologii polimerowej, które są utrwalane za pomocą UV. Technika ta pozwala uzyskać efekt lekko wypukłego tuszu utwardzonego na zadrukowanej płaszczyźnie. Ta metoda druku wielkoformatowego uznawana jest za wyjątkowo efektowną i bardzo trwałą. Druki wykonywać można też za pomocą tradycyjnej techniki atramentowej, co często wykorzystuje się w przypadku witryn sklepowych – banery te jednak muszą być umieszczone wewnątrz budynku.

Plakaty a0 – poznaj ich wszystkie zalety

plakat duży

Korzystanie z wydruków wielkoformatowych niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim wykonane w ten sposób treści są doskonałym sposobem na wypromowanie swojej firmy lub też poinformowanie o ważnym wydarzeniu. Dzięki dużym rozmiarom, na przykład takim jak plakaty a0, banery są dobrze widoczne nawet z większej odległości. Z powodzeniem mogą być umieszczone na zewnątrz, na przykład na przystanku, ulicy czy prywatnej posesji, dzięki czemu każdego dnia będą się rzucać w oczy tysiącom przechodniów i uczestnikom ruchu drogowego. To skuteczny sposób na uzyskanie wysokiej jakości wydruków o doskonale odwzorowanych barwach, które nie są podatne na blaknięcie nawet mimo upływu długiego czasu. Wydruki wielkoformatowe są też odporne na działanie warunków atmosferycznych, na przykład promieni słonecznych czy niskich temperatur oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnych efektów, na przykład takich jak uwypuklone wydruki. Zaletą tej nowoczesnej metody druku jest także mała szkodliwość dla środowiska naturalnego oraz przystępne ceny – niezależnie, czy interesuje Cię wysoki nakład czy pojedynczy baner.

Drukowanie wielkoformatowe A0 – nasza oferta

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z promowaniem marki za pomocą druków wielkogabarytowych A0? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nasz drukarnia jest doskonale wyposażona, dzięki czemu możemy oferować kompleksowe usługi. Wysokiej jakości wydruki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszym atutem jest terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia – bez względu na jego wielkość. Zachęcamy do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci więcej informacji odnośnie naszej oferty oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik – Wydruk A0

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej