plakat a0

Druk b1

Druk wielkoformatowy b1 to popularny nośnik reklamowy, który stanowi bardzo skuteczne narzędzie marketingu zewnętrznego. Mimo upływu lat w dalszym ciągu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które chciałby wypromować swoją markę czy oferowane usługi. To bardzo uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia mnóstwo możliwości. Chciałbyś dowiedzieć się coś więcej na temat druku wielkoformatowego? Z chęcią Ci w tym pomożemy! Już od wielu lat działamy w branży drukarskiej oferując szereg usług. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy zaproponować Ci wydruki najlepszej jakości! Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Druk b1 – na czym polega?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, w jaki sposób uatrakcyjnić promocję swoich usług lub produktów oraz chciałbyś dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, to druk wielkoformatowy b1 jest czymś dla Ciebie! To nic innego, jak popularne reklamy w rozmiarach XXL, które zlokalizowane są w dobrze widocznych miejscach, dzięki czemu każdego dnia są oglądane przez tysiące przechodniów i uczestników ruchu drogowego. Projekty tworzone przy pomocy tej nowatorskiej technologii mogą być doskonałą kampanią same w sobie albo też dopełnieniem działań marketingowych w Internecie. Czym tak naprawdę jest druk wielkoformatowy? To nowoczesna technologia polegająca na nanoszeniu obrazu na nośnik, którego wymiary są większe niż tradycyjne. Wydruk może być wykonany na kilka sposobów – z użyciem technologii cyfrowej lub solwentowej. Uzyskane w ten sposób materiały doskonale oddają kolory i szczegóły, dzięki czemu nadruk może być przedstawiony w postaci fotografii o wysokiej jakości – zarówno czarno-białej, jak i kolorowej. Przy pomocy tej techniki tworzy się różnego rodzaju materiały reklamowe takie jak szyldy, tablice, plakaty, banery reklamowe czy powierzchnie billboardów

Plakaty b1 – poznaj ich zalety

plakat duży

Dlaczego plakaty b1 cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Głównie dlatego, że to bardzo potężne narzędzie w branży reklamowej. Technologa ta pozwala na naniesienie różnego rodzaju informacji tekstowych lub obrazu na dowolny materiał – na przykład folie, papier, plakaty czy plastik. Obraz można dowolnie opracować, zgodnie z życzeniami klienta, co pozwala na niemal nieskończone możliwości techniczne. Co więcej, powstałe materiały znajdują zastosowanie zarówno w reklamie wewnętrznej, na przykład przy projektowaniu witryn sklepowych, stoisk wystawienniczych czy reklam, jak i na zewnątrz – na przystankach, szyldach, placach czy pojazdach. W zależności od lokalizacji drukowanego materiały dobierana jest technika druku – najwięcej możliwości daje druk solwentowy, który polega na użyciu farb rozpuszczalnikowych, które doskonale przylegają do podłoża, dzięki czemu powstały wydruk jest szczelny, a zarazem trwały. Do największych zalet wydrukowanych plakatów należy odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne, śnieg, deszcz, wiatr czy mróz. Uzyskane materiały są wodoodporne oraz odporne na zarysowania, pękania czy uszkodzenia mechaniczne. Dużym atutem jest także szczegółowe odwzorowanie projektu w wysokiej rozdzielczości, co przekłada się na atrakcyjny wygląd, przykuwający uwagę innych. Nadruki mogą być wykonane w dowolnych formatach – zarówno standardowych, jak i o wiele większych w zależności po potrzeb klienta.

Wydruki wielkoformatowe b1 – postaw na profesjonalistów

Chciałbyś osobiście przekonać się, jakie efekty mogą przynieść wydruki wielkoformatowe w promowaniu Twojej marki? Zachęcamy Cię do kontaktu! Dysponujemy bogato wyposażoną drukarnią oraz zespołem wysoko wykwalifikowanych pracowników. Oferowane przez nas wydruki wielkoformatowe są doskonałej jakości oraz dostępne w bardzo przystępnych cenach. Naszym atutem jest terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z całą naszą ofertą – z pewnością znajdziesz u nas produkty, które przypadną Ci do gustu!

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej