plakat a0

Druk A1

Istnieje wiele sposobów na wypromowanie swojej marki – specjaliści od reklamy prześcigają się w coraz to nowszych metodach, które pozwolą na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców i tym samym uzyskanie pożądanych efektów. Niezawodnym rozwiązaniem, które cieszy się ogromnym powodzeniem już od kilku lat jest druk wielkoformatowy. Z jego pomocą można tworzyć atrakcyjne plakaty, banery, szyldy i innego rodzaju materiały reklamowe, które cechują się dużą wytrzymałością. Chciałbyś dowiedzieć się coś więcej na temat wydruków wielkoformatowych? Chętnie Ci pomożemy! Nasza drukarnia oferuje szeroki zakres usług – niezależnie, jaki wydruk jest Ci potrzebny, sprostamy Twoim wymaganiom i dostarczymy Ci materiały o wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz kontaktu!

Druk A1 – co warto o nim wiedzieć?

Plakaty wielkoformatowe to bardzo popularna forma reklamy wizualnej. Są one wykorzystywane jednak nie tylko jako nośniki informacji, ale też mogą pełnić funkcję dekoracyjną, a na przykład w domu prywatnym lub w biurze – szczególnie, że istnieje możliwość, żeby oprawić ich w ramkę. Czym tak naprawdę są druki wielkoformatowe? Jak sama nazwa wskazuje, ich najważniejszą cechą charakterystyczną są duże rozmiary, o wiele większe niż tradycyjne A3 czy A4. Najczęściej wykorzystuje się formaty A1 oraz B0, a nawet jeszcze większe. Dodatkowo można je uszlachetnić, aby były trwalsze oraz odporniejsze na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne. Za pomocą tej nowoczesnej technologii drukuje się materiały takie plakaty reklamowe, banery, szyldy czy inne materiały, które przeznaczone są do ekspozycji na dużych przestrzeniach, na przykład na targach

Plakaty a1 – mnóstwo możliwości i korzyści

plakat duży

Dlaczego plakaty wielkoformatowe cieszą się tak dużym powodzeniem? To bardzo skuteczny sposób na efektywną reklamę. Dzięki swoim dużym wymiarom pozwalają na dotarcie do masowego odbioru – praktycznie bez większych wysiłków. Wystarczy jednorazowo zainwestować w baner i ustawić go w przygotowanym wcześnie miejscu, aby reklamę oglądały setki lub tysiąc ludzi każdego dnia – spacerując po chodniku czy udając się do pracy samochodem. To wyjątkowo prosta, a zarazem skuteczna i atrakcyjna forma przekazania treści. Kolorowe banery bezwiednie przyciągają spojrzenia kierowców czekających na światłach czy spacerujących ludzi. Im dłużej taki plakat jest umieszczony w danym miejscu, tym dana marka głębiej zapada w umysły ludzi. Interesuje Cię druk wielkoformatowy cennik? Wbrew pozorom usługi te wyróżniają się niską ceną, co jeszcze bardziej przyczynia się do ich popularności. Plakaty wielkoformatowe to dobra inwestycja, ponieważ wyróżniają się one dużą trwałością i wytrzymałością. Są odporne na działanie wszelkiego rodzaju niekorzystnych warunków, takich jak wilgoć, promienie słoneczne, deszcz, śnieg lub niskie i wysokie temperatury. Dzięki temu banery z powodzeniem mogą być ustawione nie tylko wewnątrz budynków, jednak również na zewnątrz.

Plakaty wielkoformatowe A1 – skorzystaj z naszej oferty

Nie każda drukarnia jest w stanie wykonywać plakaty w tak dużych formatach – niezbędne są do tego profesjonalne maszyny, na przykład służące do arkuszowego druku offsetowego. Niezwykle ważny jest też zespół doświadczonym pracowników, który ma kwalifikacje do ich obsługi. Jeżeli szukasz drukarki, która oferuje takie usługi, to jesteś w najlepszym miejscu! Na wyposażeniu mamy wiele nowoczesnych maszyn drukarskich, które pozwalają na wydruki doskonałej jakości. Dysponujemy też zgraną ekipą pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży oraz dużą wiedzą. Dzięki temu, jesteśmy w stanie oferować usługi, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wyróżnia nas terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego klienta – możesz być pewny, że potraktujemy Twoje zlecenie indywidualnie i priorytetowo, niezależnie czy chcesz wydrukować tylko jeden plakat czy też potrzebujesz większą ilość wydruków. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz kontaktu – z chęcią udzielimy Ci więcej informacji. 

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej