Zabezpieczone lamiantem 

Naklejki podłogowe Warszawa

Oferujemy druk naklejek podłogowych. Produkujemy naklejki w wielu wariantach. Krótko okresowe ze słabym klejem jak również naklejki podłogowe z klejem o zwiększonej sile przeznaczone do długiej ekspozycji oraz gorszego podłoża. Wszystkie naklejki podłogowe zabezpieczamy laminatem podłogowym z odpowiednim atestem dzięki czemu są bezpieczne oraz trwałe. Można je stosować w przedsiębiorstwach oraz miejscach użyteczności publicznej. Druk wykonujemy na jakościowym ploterze marki Epson z użyciem oryginalnych atramentów który charakteryzuje się najlepszym odwzorowaniem koloru oraz gwarantuje najwyższą jakość druku.

Dostępna szerokość druku bez łączeń

to najmniejsza dostępna kropla na ploterach eco

Maksymalna rozdzielczość

 Submit your design

Naklejki podłogowe w dowolnym kształcie

Możemy przygotować naklejki o dowolnym kształcie, wystarczy że otrzymamy plik z wykrojnikiem i naklejki zostaną wycięte tak jak potrzebujesz.

Zapewniamy druk w wysokiej jakości i dużej prędkości. Posiadamy duży parka maszynowy  pozwalający nam realizować zamówienia o zasięgu lokalnym i krajowym.

Realizujemy małe oraz duże zlecenia.

Drukujemy również na siatkach mesh

Oferujemy druk na atestowanych siatkach mesh oraz ekonomicznych w zależności od Państwa potrzeb. 

Czym są naklejki podłogowe PCV?

Jeśli szukasz trwałego rozwiązania reklamowego lub informacyjnego na podłogę w lokalu, naklejki podłogowe PCV będą idealnym wyborem. Taka forma reklamy jest wytrzymała nawet przy dużym ruchu i wielokrotnym deptaniu różnego rodzaju obuwiem. Nadruk wykonany na profesjonalnym ploterze marki Epson z wykorzystaniem oryginalnych atramentów gwarantuje trwałość i doskonałą jakość druku w miłych dla oka kolorach o odpowiednim natężeniu, a laminat podłogowy z atestem zapewnia właściwą ochronę naklejki podłogowej PCV na długi czas. Szeroki wybór w zakresie wielkości oraz kształtu naklejki umożliwia dopasowanie jej do każdego pomysłu oraz do każdej powierzchni. Ze względu na zastosowany rodzaj kleju możliwe jest naklejenie naklejki na krótszy lub dłuższy termin – w zależności od tego, czy firmie zależy na długotrwałej reklamie, czy umieszczeniu jakiejś informacji tylko na jakiś czas (na przykład na czas trwania konkretnego wydarzenia).

Zastosowanie naklejek podłogowych PCV

Naklejki podłogowe PCV najczęściej wybierane są przez firmy handlowe oraz usługowe, a także przez miejsca użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznaczenie (na przykład drogi prowadzącej do konkretnego punktu), poinformowanie albo zareklamowanie czegoś. Naklejki PCV nie są śliskie, dlatego są w pełni bezpieczne i nie narażają nikogo na przewrócenie się i zrobienie sobie krzywdy. To dlatego są tak chętnie stosowane w supermarketach i mniejszych sklepach bankach, aptekach i przychodniach, a nawet szkołach. Nieograniczona możliwość personalizacji sprawia, że jest to wybór praktycznie dla każdego – gwarantujemy ekspresową realizację projektu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i technologii.

Ceny

Trzy systemy cenowe

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Jakub Jaździk

Opiekun klienta B2B

Pomogę dobrać odpowiednie
rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

M: +48 530-120-620

Cennik

Przygotowaliśmy uproszczony cennik z pomocą którego oszacujesz przybliżony koszt produkcji.

Nasi klienci

Dołącz do grona
zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Spady

Dodaj po 5mm. każdej strony i pamiętaj aby w nazwie pliku dopisać _spad5mm

TiFF lub ai

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw. Prace z wykrojnikiem wyślij w ai.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Wykrojnik

Jeśli naklejka ma być wycinana po wykrojniku plik zapisz w ai. Na jednej warstwie osadź tiffa a na drugiej ścieżkę wektorową po której mamy wyciąć naklejkę.

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej

Naklejki podłogowe Warszawa – co warto wiedzieć?

Naklejki podłogowe – dlaczego my?

Chciałbyś osobiście przekonać się, jak atrakcyjnie mogą prezentować się naklejki podłogowe w Twoim mieszkaniu? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Chętnie przygotujemy dla Ciebie naklejki podłogowe dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. W zakres naszych usług wchodzi także drukowanie innych materiałów, na przykład takich jak wlepki, naklejki reklamowe na auto czy fotoobrazy na płótnie czy drewnie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy zaoferować Ci usługi najlepszej jakości!

najklejki podłogowe Warszawa

Naklejki podłogowe Warszawa – dlaczego warto?

Naklejki podłogowe to prosty sposób na odmienienie swojego wnętrza, który Ci daje ogromne możliwości aranżacyjne. Tak naprawdę może zostać umieszczona na nich każda grafika, która przypadnie Ci do gustu – nie ma żadnych ograniczeni w kwestii kształtu naklejek czy ich koloru. Jedynie, o czym należy pamiętać, to przygotowanie projektu z uwzględnieniem niezbędnych spadów. Jakie wymiary naklejek możesz zamówić? Ich długość jest nie ograniczona, natomiast szerokość może być różna – zazwyczaj osiąga wymiary maksymalnie 120 cm. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest to, że możesz zdecydować się na naklejkę w niemal każdym kształcie – może to być forma koła czy kwadratu, jednak wcale nie musi mieć kształtu prostej bryły geometrycznej. Drukowane przez nas naklejki mają matową powierzchnię, co uzasadnione jest między innymi zasadami bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się, że ktoś z Twoich domowników się na nich przywróci. Dzięki temu też, materiały te mogą być stosowane w miejscach, gdzie właściwości antypoślizgowe są bardzo ważne, na przykład w kuchni, łazience, szkolnych korytarzach czy warsztatach rzemieślniczych. Wykorzystywany do ich produkcji laminat strukturalny jest odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Matowe wykończenie nie zmniejsza jednak intensywności zastosowanego tuszu – naklejki w dalszym ciągu mają żywe i wyraźne kolory.

Naklejki podłogowe to wręcz nieoceniony sposób na szybkie odświeżenie kuchni czy łazienki. To bardzo praktyczne i uniwersalne rozwiązania, które możesz zastosować niemal w każdym pomieszczeniu – dzięki temu, że wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, doskonale radzą sobie w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Składają się z warstwy z deseniem, która została pokryta powłoką ochronną oraz lepkiej podstawy. Nie musisz obawiać się o finalny efekt – prawidłowo przyklejone naklejki nie odejdą samoistnie od powierzchni. Aby jednak zwiększyć przyczepność produktu i przedłużyć ich żywotność, powinieneś zastosować kilka wskazówek – między innymi dobrać odpowiedni klej oraz odtłuścić powierzchnię i usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia, takie jak piasek czy kurz. Niepodważalnym atutem tego rozwiązania jest też szybkie i sprawne oklejenie podłogi – i to bez kurzu, głośnych narzędzi oraz przeciągającego się w nieskończoność remontu. Naklejki podłogowe w naszej ofercie dostaniesz w naprawdę przystępnej cenie. To doskonałe rozwiązanie zarówno do przestronnych apartamentów, jak i małych kawalerek. Możesz zdecydować się, na jaką tylko mozaikę chcesz, dzięki czemu oryginalny wzór nada Twojego pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu i podkreśli jego aranżację.

Print

Twoje grafiki i reklama

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej