Druk białym

Dostępne w każdym formacie

Oferujemy druk białym banerów reklamowych  w technice druku z roli na rolę. Banery drukujemy w dowolnym formacie na maszynach solventowych szerokości 3,2m oraz 5m UV a następnie są wycinane do wskazanego rozmiaru, zgrzewane i oczkowane. Oferowane druki wykonujemy w wysokiej jakości dzięki czemu można je wykorzystać do ekspozycji zewnętrznej oraz wewnętrznej np w galeriach handlowych.Jeszcze stosunkowo niedawno nikomu nie przychodziło do głowy drukowanie białym kolorem. Wszak tfo właśnie biel stanowi domyślne tło dla innych kolorów i zazwyczaj pozostawał niezauważalny – jednak stopniowo zaczynamy odkrywać możliwości, jakie daje za sobą wykorzystanie tego barwnika. Na papierach dekoracyjnych czy ekologicznych biały druk potrafi wyglądać naprawdę pięknie i łatwiej zwracać na siebie uwagę. W naszej drukarni możesz wykonać dowolny wydruk – również w kolorze białym – dzięki czemu bezproblemowo zrealizujesz nawet najbardziej wymagający i niestandardowy projekt. 

Dostępna szerokość druku bez łączeń

Taka małą kroplę osiągamy dzięki głowicom spektra

Maksymalna rozdzielczość na dużej maszynie

Druk białym, dlaczego warto ?

Na białym tle do uzyskania białego obszaru wystarczyło jedynie go nie zadrukować. Ciekawe i nietypowe projekty graficzne niejednokrotnie trzeba było zmieniać, ponieważ niemożliwe było uwzględnianie białego koloru podczas drukowania. Jednak w miarę upływu czasu coraz chętniej sięgamy po niestandardowe rozwiązania i dzisiaj drukujemy nie tylko na białym tle, ale również wykorzystujemy inne materiały. Na jakimkolwiek innym tle białe wydruki potrafią się fenomenalnie prezentować – i z pewnością przykuwać uwagę odbiorców. Na szczęście dzisiaj drukowanie na biało jest zupełnie możliwe i chociaż biały nie znajduje się wśród standardowych ani nawet często spotykanych kolorów, to wykonanie takiego wydruku nie jest już większym problemem. W naszej drukarni wykonasz dowolny wydruk z wykorzystaniem białego barwnika. W połączeniu z personalizowanym wydrukowaniem projektu i korzystając z najnowocześniejszych metod drukowania, można uzyskać naprawdę spektakularne efekty.

Biały druk – duże możliwości

Wydruk białym

Ekologia, która dzisiaj coraz szerzej przebija się do mainstreamu, odbija swoje piętno również na projektach graficznych i technologii druku. Coraz częściej zamiast po chemicznie wybielany papier sięgamy więc po materiały ekologiczne, które mają inne odcienie i kolory – daleko odchodzące od białego. Wykorzystanie takich materiałów pozwala na zbudowanie lepszego wizerunku i zyskać przychylność klientów, szczególnie jeśli Twoja firma podkreśla przywiązanie do środowiska naturalnego i zwraca uwagę na aspekty ekologiczne. Wykorzystanie białego nadruku pozwala na sięgnięcie po pełnię możliwości, jakie odkrywa przed Tobą wydruk na materiale o innym kolorze. Nie ma potrzeby więc ograniczania się do wyłącznie czarnych czy ciemnych elementów identyfikacyjnych – logotypy Twojej firmy, identyfikatory pracowników, materiały reklamowe i wiele, wiele innych rzeczy może wyglądać znacznie lepiej z białym nadrukiem. Jeszcze inną możliwością, którą dają wydruki białym, jest możliwość optymalnego wykorzystywania przeźroczystych naklejek i etykiet transparentnych. Również na ciemnych tłach wykorzystanie białego nadruku pozwala na wyraźne podkreślenie wykorzystanych czcionek – nawet jeśli również one są w ciemnym kolorze, a biały barwnik wykorzystany jest tylko do wykonania podkreślenia konturów.

Zalety drukiem białym kolorem

Nie sposób zatem nie zauważyć, że drukowanie białym kolorem otwiera przed Tobą całą gamę do tej pory niewykorzystywanych możliwości. Przede wszystkim, sięgnięcie po barwnik w tym kolorze, pozwala na zaskoczenie Twoich odbiorców i przykucie ich uwagi, a także wydrukowanie bardzo ciekawych i nowatorskich projektów. Koniec z uzależnieniem od koloru tła lub ograniczeniami towarzyszącymi wydrukom na transparentnych materiałach. Dzięki wykorzystaniu potencjału kryjącego się w białym kolorze żadne zadanie, projekt czy idea nie okaże się zbyt trudne do wykonania. W naszej drukarni wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i wykonujemy najśmielsze nawet projekty, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Oczywiście na tym nie kończą się nasze możliwości – przejrzyj naszą ofertę, w tym druk na PCV i przekonaj się, jak wiele jeszcze dla Ciebie możemy zrobić! Gwarantujemy Ci, że niezależnie od charakteru zleconego zadania, będzie ono wykonane profesjonalnie, a nasze ceny nalezą do najniższych na rynku. Zdaj się na fachowców i zyskaj pewność, że Twój kolejny wydruk będzie dokładnie taki, jaki zechcesz – i oddany w terminie!

Druk białym – wysokiej jakości nawet na banerach

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy duży parka maszynowy pozwalający nam realizować zamówienia o zasięgu lokalnym i krajowym. Realizujemy małe banrki i duże banery na całe budynki.

Jeśli potrzebujesz wydruków bardzo wysokiej jakości np na „firanki” do galerii hanlowych dobrze trafiłeś. Oferujemy druk solventowy oraz UV na głowichac z bardzo małą kroplą 15pl oraz rodzielczością do 1200dpi! Gwarantujemy ostry druk bez pasków, przebarwień czy innych artefaktów

Drukujemy również na siatkach mesh

Oferujemy druk na atestowanych siatkach mesh oraz ekonomicznych w zależności od Państwa potrzeb. 

Ceny

Trzy systemy cenowe druk białym

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik do druku białym

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej