Dostępne w każdym formacie

Billboardy
Papier BlueBack

Oferujemy druk na papierze blueback. Wydruki na BBsie najczęściej są drukowane w trybach produkcyjnych. Blueback drukujemy w dowolnym formacie a następnie wycinamy do wskazanego rozmiaru oraz jeśli istnieje taka potrzeba składane. Zamówienia realizujemy o zasięgu krajowym wysyłając paczki lub palety. Dla odbiorców z Warszawy posiadamy całodobowy punkt odbioru wydruków.
BlueBack – to specjalny papier przystosowany do druku rolowego cyfrowego lub offsetowego. Jego podstawową zaletą jest możliwość namoczenia papieru przed klejeniem oraz niebieski tył który daje możliwość wyklejania grafiki na grafikę 

 W każdej ilości

Druk w produkcyjnej skali

Druk billboardów to druk wysoko nakładowy gdzie liczy się prędkość druku. Możemy zaoferować produkcyjne szybkie tempo wraz z bardzo sprawną postprodukcją. Dzięki czemu plakaty dotrą na czas do montażystów a kampania wystartuje na czas.

Druk na papierze to nasza specjalność, poza drukiem w wysokiej jakości oferujemy duży wybór papierów oraz szybki czas realizacji zamówienia a dla stałych klientów specjalne ceny.

Drukujemy również na papierze plakatowy

Oferujemy druk od jednego plakatu po całe kampanie wraz z konfekcją i dystrybucją, 

Ceny

Trzy systemy cenowe

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu

czas realizacji / format 6dni roboczych 5dni roboczch 4dni roboczych 3 dni robocze 2 dni robocze na następny dzień odbiór dziś
m2 3,9 zł 4,5 zł 4,7 zł 5,0 zł 6,5 zł 8,5 zł 15 zł
6m2 – 300×200 23,4 zł 27 zł 28,2 zł 30 zł 39 zł 51 zł 90 zł
12m2 – 505×238 46,8 zł 54 zł 56,4 zł 60 zł 78 zł 102 zł 180 zł
18m2 – 600×300 70,2 zł 81 zł 84,6 zł 90 zł 117 zł 153 zł 270 zł

Podane ceny są cenami netto, termin realizacji jest również uzależniony od wielkości zamówiania dlatego zawsze go potwierdzamy po otrzymaniu prawidłowo przygotowanych plików do druku.

Cykliczne zamówienia wyceniamy indywidualnie. Zadzwoń +48 530-120-620

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej