Plakaty Wielkoformatowe Warszawa

Szukasz skutecznego sposobu na promocje swojej firmy? A może chcesz poinformować społeczeństwo lokalne o jakimś ważnym wydarzeniu? W takiej sytuacji warto zainwestować w odpowiednie działania reklamowe, które wywrą na potencjalnych odbiorach pozytywne wrażenie. Bardzo skutecznym sposobem jest między innymi wykorzystanie możliwości druku wielkoformatowego. To nowoczesna technologia, która przynosi doskonałe efekty. Chciałbyś dowiedzieć się o niej nieco więcej? Chętnie Ci pomożemy! Usługi z zakresu branży drukarskiej takie jak druk wielkoformatowy czy plakaty reklamowe to nasza specjalność. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników. Stosujemy najlepsze materiały i nowatorskie techniki, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto postawić na duży plakat reklamowy?

Plakaty wielkoformatowe są o wiele bardziej widoczne nawet ze stosunkowo dużej odległości niż małe reklamy. Umożliwiają umieszczenie dużo większych liter, co ułatwia potencjalnemu klientowi przeczytanie o Twojej ofercie i firmie oraz zapamiętanie jej. Przy wykorzystaniu tej nowoczesnej technologii możesz stworzyć kreację, która zostanie zapamiętana, szczególnie jeśli zależy Ci o poinformowaniu o nowych usługach, ciekawym produkcie lub atrakcyjnej promocji. Najwyższej jakości materiały i nowoczesna technologia gwarantują świetną realizację oraz największą wytrzymałość plakatów wielkoformatowych. Oferujemy duże plakaty reklamowe w postaci reklam wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Plakaty wielkoformatowe – skuteczny sposób na promocję

Duży plakat reklamowy to bardzo powszechna forma promocji, którą spotykamy na każdym kroku. Dlatego by się wyróżnić, musisz postawić na estetykę i najwyższą jakość – dzięki nowoczesnym sprzętom, doświadczeniu oraz wiedzy zapewnimy Ci bezkonkurencyjne plakaty wielkoformatowe, których wytrzymałość Cię zaskoczy. Uszlachetnienie specjalnym lakierem jeszcze bardziej wydłuży żywotność reklamy i sprawi, że Twoja inwestycja będzie opłacalna i skuteczna. Jeśli zależy ci na ciekawym i wytrzymałym rozwiązaniu w stosunkowo niskiej cenie, duże plakaty reklamowe będą rozwiązaniem dla Ciebie. Pomożemy Ci zaprojektować grafikę oraz stworzyć reklamę, która przyciągnie wzrok potencjalnych klientów i da się zapamiętać. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników słynie z niezwykłej kreatywności, dużej dokładności oraz szybkiego działania, dlatego zamówiony u nas projekt będzie zrealizowany z pomysłem, rzetelnie oraz w krótkim czasie.

 

Plakaty wielkoformatowe Warszawa – co warto o nim wiedzieć?

Druk wielkoformatowy to nowatorska technika nanoszenia obrazu na nośniki większe niż tradycyjne, czyli takie jak A4 czy A5. Za jej pomocą tworzy się różnego rodzaju plakaty reklamowe, tablice, szyldy, banery czy innego rodzaju materiały reklamowe, który znajdują się na powierzchni billboardów. Takie treści przedstawiane są w bardzo wysokiej jakości – między innymi wyróżniają się bogactwem kolorów oraz przez długi czas zachowują jasność. Nadruki wielkoformatowe są cyfrowe lub solwentowe. Najczęściej stosowane formy w przypadku materiałów reklamowych to B0 o wymiarach 1000 x 1414 mm oraz B1, czyli 70 x 1000 mm. Możliwy jest jednak wydruk plakatów powyżej tych formatów – wszystko zależy od preferencji i oczekiwań klienta. Ta nowatorska technologia drukowania cyfrowego pozwala na wykonywanie wydruków na różnych materiałach, na przykład na foli, papierze czy banerach. Treści te mogą być wykorzystane zarówno w przypadku reklam wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Przed złożeniem zamówienia, warto jednak poinformować drukarnie o przeznaczeniu danego elementy, dzięki czemu specjalista dobierze najodpowiedniejszą formę druku.

Duży plakat reklamowy – jakie ma zalety?

plakat duży

Plakat reklamowy to jedna z najpopularniejszych form reklamy wizualnej – nic dziwnego, że tak chętnie wykorzystywany jest jako nośniki informacji. W niektórych sytuacjach mogą nawet odgrywać rolę dekoracyjną – zarówno w domach prywatnych, jak i biurach oraz przedsiębiorstwach, szczególnie gdy są oprawione w ramkę. Największą zaletą druku wielkoformatowego jest to, że pozwala na uzyskanie atrakcyjnej treści w dowolnych rozmiarach. Można je dodatkowo uszlachetnić specjalnych lakierem, dzięki czemu jeszcze dłużej zachowują swój atrakcyjny wygląd oraz trwałość. Równie efektownie prezentuje się druk czarno-biały, jak i treści w kolorze, na przykład zdjęcia czy grafiki.

Dlaczego jeszcze plakaty wielkoformatowe cieszą się tak dużym powodzeniem?

Wiele osób doszło do wniosku, że to bardzo efektywna forma reklamy. Dzieje się tak między innymi dlatego, ponieważ pozwala na dotarcie do masowego odbiorcy – plakat umieszczony na przystanku czy ulicy jest oglądany przez tysiące przechodniów każdego dnia, a nierzadko również przez taką samą liczbę kierowców. Co więcej, nawet jeżeli osoby te początkowo nie są zainteresowane przedstawianymi przez nas treściami, jeżeli codziennie pokonują taką samą trasę, z czasem może się to zmienić. Plakaty wielkoformatowe to niezwykle prosta, ale też skuteczna i atrakcyjna forma na przedstawianie treści. Przynosi doskonałe efekty informacyjne i marketingowe przy niskich kosztach.

Reklama plakat – postaw na naszą ofertę!

Zainteresowały Cię możliwości, jakie oferuje druk wielkoformatowy? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Nasza drukarnia wielkoformatowa jest bardzo dobrze wyposażona, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe usługi – posiadamy nowoczesne maszyny drukarskie oraz wykwalifikowany zespół pracowników. To, co wyróżnia naszą firmę to szybki czas realizacji zamówień, indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny. W ofercie druku wielkoformatowego posiadamy wielkości takie jak:

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej