Dostępne w każdym formacie

Folia pełna na okna, szyby i witryny

Realizujemy kompleksowo przygotowanie folii do wyklajania na szyby. Drukujemy, wycinamy do formatu jak również do kształtu po wykrojniku. Posiadamy w stałej ofercie wszystkie dostępne folie do druku. A wprzypadku kampani krajowych oferujemy konfekcjonowanie oraz zapewniamy wsparcie logistyczne.

Dpi mają nasze maszyny do druku jakościowego

Taka mała kropla gwarantuje najwyższą jakość

plotery jakościowe czekają na Państwa zamówienia

 Submit your design

Druk wysokiej jakości nawet na banerach

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy duży parka maszynowy pozwalający nam realizować zamówienia o zasięgu lokalnym i krajowym. Realizujemy małe banrki i duże banery na całe budynki.

Jeśli potrzebujesz wydruków bardzo wysokiej jakości np na „firanki” do galerii hanlowych dobrze trafiłeś. Oferujemy druk solventowy oraz UV na głowichac z bardzo małą kroplą 15pl oraz rodzielczością do 1200dpi! Gwarantujemy ostry druk bez pasków, przebarwień czy innych artefaktów

Drukujemy również na siatkach mesh

Oferujemy druk na atestowanych siatkach mesh oraz ekonomicznych w zależności od Państwa potrzeb. 

Ceny

Trzy systemy cenowe

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny

Rodzaje folii 

Folia monomeryczna

Najczęściej wybierana folia do wyklejania witryn. Charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do trwałości. Dość prosta w aplikacji. W zależności od producenta występuje w różnych wariantach kleju, super mocny (HT), standardowy, łatwo usuwalny, szary.

Folia Polimerowa

Folia o podwyższonej trwałości bardzo często sposowana na szyldach i kasetonach oraz samochodach. Charakteryzuje się o znacznie wydłużonej trwałości w stosunku do folii monomerycznych.

Folie dedykowane

Niezależnie od rodzaju folii posiadamy na rynku dodatkowo folie do druku z określonym przeznaczeniem. Na przykład: folie podłogowe, folie ścienne, folie do powiedzeni lakierowanych proszkowo, folie przezroczyste, i wiele więcej.

Osobnym działem są folie gotowe jak folia mrożona, kolorowe, barwione do podświetleń, folie fluorescencyjne, do pisaków suchościeralnych itd.

Ceny

Różne warianty wykończenia 

Laminowanie

Jest to najlepsza metoda zabezpieczenia wydruku. Polega na nałożeniu bezbarwnej warsty folii co zabezpiecznia wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz w przypadku laminatu z filtrem dodatkowo promieniami UV

Docięcie do formatu

Najczęściej wybierana metoda docięcia polegająca na docięciu gotowych wydruków do ich formatu 

Cięcie z wykrojnika

Jeśli istnieje taka potrzeba możemy wykonane wydruku wyciąć według wektorowego wykrojnika.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej