magnesy reklama

Magnesy reklamowe

Mogą być niewielkich rozmiarów i dołączyć do już istniejącej kolekcji, umocowanej na Twojej lodówce, albo pokaźnych kształtów i z daleka reklamować Twoją firmę na samochodzie. Magnesy reklamowe, bo o nich mowa, stanowią bardzo popularną i skuteczną formę docierania do klientów. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu są świetnym sposobem na przebicie się do świadomości klienta i wzmocnienie przekazu wizerunkowego marki. A niskie ceny produkcji pozwolą Ci na przeprowadzenie pokaźnej kampanii marketingowej, za relatywnie niewielkie pieniądze. W dodatku każda z wykonanych w ten sposób reklam będzie łatwa w przenoszeniu, co pozwala na regularną zmianę ekspozycji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto postawić na magnesy reklamowe ?

Magnesy reklamowe – proste, a zarazem genialne w swojej budowie – umożliwiają docieranie do znacznie szerszego grona klientów, niż to ma miejsce w przypadku innych, bardziej „tradycyjnych” form reklamy. Po pierwsze, możesz je przymocować do niemalże każdej metalowej powierzchni i wcale nie musi to być „na stałe”, po tygodniu, dwóch czy miesiącu taką reklamę można w ciągu kilku sekund ściągnąć i przywrócić pojazd, baner czy inną metalową powierzchnię do stanu pierwotnego. To znacznie poszerza zakres powierzchni, które możesz wykorzystać do celów reklamowych. Magnesy mogą być również regularnie zmieniane – wystawa sklepowa, do której klienci już się przyzwyczaili, raczej nie przyciąga niczyjej uwagi, dlatego regularna zmiana ekspozycji przynosi wymierne korzyści marketingowe. Wykorzystanie magnesów umożliwia Ci błyskawiczną i bardzo łatwą wymianę elementów reklamowych na inne, co podniesie skuteczność podejmowanych działań.

Jakie możliwości dają Ci magnesy reklamowe?

Magnesy reklamowe i naklejki magnetyczne mogą być wykonane w bardzo wysokiej jakości i stanowić doskonałą prezentację graficzną Twojej firmy. Ich różnorodność i uniwersalność umożliwia stosowanie na wielu płaszczyznach – od dużych banerów reklamowych, przez magnesy umieszczane na karoserii samochodu, aż po niewielkie magnesy rozdawane klientom, do umieszczania na lodówce. W każdym z tych przypadków magnes okazuje się bardziej wszechstronną formą reklamy, a niewielki koszt produkcji pozwala na nasycenie przestrzeni identyfikacją graficzną Twojej firmy. Rozdawane „na prawo i lewo” magnesy z logo Twojej firmy i ładnym widokiem łatwo mogą zagościć na lodówce potencjalnych bądź dotychczasowych klientów i przypominać im o Twojej ofercie, ilekroć zechcą ją otworzyć. Umieszczone na samochodzie magnesy pozwolą zwrócić usługę przejezdnych na to, co masz do zaoferowania i skłonić ich do dogłębniejszego poznania Twojej oferty. Natomiast magnesy na banerach czy metalowych elementach wykończeniowych budynku, w którym umieszczone jest biuro Twojej firmy, poprawiają jego identyfikację graficzną i pozwalają na zakotwiczenie Twojego biznesu w świadomości klienta.

Magnesy reklamowe – zalety

Zamawiając u nas magnesy reklamowe, zyskujesz pewność, że w Twoje ręce trafią wysokiej jakości produkty, które skutecznie zaciekawią Twojego klienta. Pomagamy na każdym etapie realizacji zamówienia – od prac projektowych, aż po wyprodukowanie magnesów i oddanie ich w Twoje ręce. Uniwersalne zastosowanie i niskie ceny sprawiają, że na kupno magnesów reklamowych decyduje się coraz firm i przekonują się co do skuteczności tej formy, nie tylko jako reklamy głównej, ale również jako gadżetu, który może później wylądować na lodówce potencjalnych klientów i przypominać im o Twojej działalności.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej