folia magnetyczna

Naklejki i folie magnetyczne

Rynek produktów reklamowych dość dynamicznie się rozwija i regularnie zaskakuje nas nowymi formami, które okazują się skuteczne w walce o uwagę klientów. Jednym z ciekawszych rozwiązań bez wątpienia są naklejki magnetyczne, które pozwalają na szybką wymianę ekspozycji i nie pozostawiają trwałych zmian – w każdym momencie można bowiem je odkleić od tablicy i przenieść w inne miejsce. Tego rodzaju materiały promocyjne mają naprawdę wiele zastosowań – zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu pomieszczeń.

Naklejki i folie magnetyczne – dlaczego warto?

Naklejki magnetyczne, czyli po prostu zadrukowana folia samoprzylepna złączona z folią magnetyczną to doskonały sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. Dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym można umieścić na nich niemalże dowolną treść, a ochronna warstwa laminatu sprawia, że są one wysoce odporne na czynniki atmosferyczne – co czyni z nich doskonały materiał reklamowy dla znajdujących si na zewnątrz pomieszczeń banerów. Zastosowany druk solventowy gwarantuje bardzo czytelny i dokładny druk, dzięki któremu treści będą wyglądały bardzo profesjonalnie. Sama zmiana zawartości banneru czy tablicy informacyjnej zajmuje dosłownie kilka sekund – wystarczy zwyczajnie mocniej pociągnąć, by rozdzielić tablicę od metalowej podstawy. Twoja reklama już nigdy więcej nie będzie nudna i statyczna – zamiast tego możesz zaskoczyć wszystkich regularnie odnawianym przekazem, który z pewnością przykuje uwagę przechodniów i osób zainteresowanych.

Możliwości, jakie dają ci naklejki magnetyczne

Naklejki i folie magnetyczne możesz umieścić dosłownie na każdej metalowej powierzchni, nie wyłączając samochodów osobowych i dostawczych. Pomyśl więc, jak wielkie możliwości się przed Tobą otwierają – mowa nie tylko o wykorzystaniu potencjału reklamowego pojazdów, ale również możliwość zmiany przesłania, które kierujesz do klientów. Jest to więc zdecydowanie bardziej elastyczne i nowoczesne rozwiązanie w porównaniu do statycznych reklam na samochodzie.

Folię magnetyczną możesz nanieść również na blaszane garaże, drzwi stalowe, banery, „potykacze” i inne miejsca, które mogą zamienić się w doskonałą powierzchnię reklamową. O niektórych z nich zapewne do tej pory nawet nie myślałeś, ale teraz ich potencjał staje się w pełni dostępny i nie musisz się obawiać się o ich zarysowanie czy uszkodzenie lakieru. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dodatkowo pewność, że wykorzystane będą materiały najwyższej jakości, a stosowany przez nas wysokiej jakości sprzęt pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów. Twoja reklama może być zdecydowana lepsza od konkurencji!

Zalety naklejek i folii magnetycznej

Przekształcenie niemal dowolnej metalowej powierzchni w przestrzeń reklamową nie będzie wymagało już od Ciebie podejmowania dalekosiężnych decyzji. Nie musisz niczego przyklejać do Twojego samochodu, w zamian możliwa jest regularna wymiana ekspozycji, która w dodatku zajmie nie więcej niż kilka sekund. Reklamy wykonane w ten sposób mogą mieć taką samą jakość wykonania, jak „tradycyjne” banery reklamowe – jeśli tylko wybierzesz profesjonalistów do wykonania Twojego zamówienia.

Zapraszamy Cię i Twoją firmę do współpracy z nami – gwarantujemy nie tylko usługę najwyższej jakości, ale również wykonanie każdego zadania w terminie. Zatrudnieni przez nas fachowcy kompleksowo pomogą Ci w przejściu przez wszystkie etapy realizacji reklamy, a nasza drukarnia naklejki Warszawa może zaoferować Ci wiele innych usług, uzupełniających Twoją kampanię reklamową.

Folia monomeryczna wysokiej jakości w produkcyjnej skali

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy 3 plotery marki Rolandy dzięki czemu możemy zaoferować produkcyjne szybkie tempo przy zachowaniu wysokiej jakości druku. 

Druk na papierze to nasza specjalność, poza drukiem w wysokiej jakości oferujemy duży wybór papierów oraz szybki czas realizacji zamówienia a dla stałych klientów specjalne ceny

Drukujemy również na papierze blue-back.

Oferujemy druk od jednej tablicy po całe kampanie wraz z konfekcją i dystrybucją, 

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

4,7

To nasza średnia z otrzymanych ocen na serwisie google firmy.

Podsumowując
Szybko, ładnie i konkretnie.

Chyba jedyni ludzie w tej branży, którzy uczciwie mogą, za Gangiem Magików, powiedzieć- Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu. Skutecznie zastępują też Św. Ritę od spraw beznadziejnych, kiedy jest zajęta. I jedyne prawdziwe 24/7 - niezależnie od formatu.

Maximilian Mannequin  - (opinia z google)

Krótko: - pierwszy kontakt telefoniczny czwartek 16:40 - omówienie projektu, poprawki, produkcja, logistyka - towar u mojego klienta piątek 13:30 Zrozumienie tematu, podejście, elastyczność, jakość, chęć pomocy. Jestem BARDZO zadowolony.

Tomasz agencja reklamowa Kraków  - (opinia z google)

Bardzo profesjonalnie, szybko i z dużym zrozumieniem potrzeb klienta. Dziękuje za pomoc i realizacje wydruków. Firma godną polecenia!

PS UK  - (opinia z google)

Fantastyczna realizacja fototapety na szafę do przedpokoju. Profesjonalne wykonanie i doradztwo. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Polecam.

Tatiana  - (opinia z google)

Kolejna realizacja na najwyższym poziomie. Praca z Wami to największa przyjemność

Piotr - warszawski dom mediowy

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej