Drukarnia naklejki warszawa

Drukarnia naklejki Warszawa

Szukasz oryginalnego sposobu, żeby się wyróżnić? A może chcesz odmienić swoje wnętrze lub wypromować swoją markę? Z pewnością do gustu przypadną Ci naklejki samoprzylepne, drukowane za pomocą druku cyfrowego lub wielkoformatowego. To nowatorskie rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Jego zaletą jest uniwersalność – naklejki mogą mieć dowolny kształt oraz rozmiar. To klient decyduje o rodzaju zadruku i podłoża oraz ewentualnym sposobie uszlachetnienia naklejki. Daje to ogromne możliwości i tysiące kombinacji. Jeżeli chcesz osobiście przekonać się, jakie korzyści niesie za sobą druk naklejek samoprzylepnych w Warszawie, to jesteś w najlepszym miejscu! Świadczymy kompleksowe usługi z branży drukarskiej, w skład których wchodzi także druk naklejek. Gwarantujemy Ci wysokiej jakości wydruki, dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Druk naklejek samoprzylepnych – czym się wyróżnia?

Dla wielu osób naklejki samoprzylepne oraz etykiety wydają się tym samym produktem. I chociaż istnieją między nimi pewne podobieństwa, stosowane są do różnych celów. Etykiety samoprzylepne pełnią głównie funkcję informacyjną. Znajdujemy je między innymi na różnego rodzaju produktach, często zawarte są na nich takie treści jak kody kreskowe, skład produktów czy ich zastosowanie. Najczęściej korzysta się z nich w sektorach przemysłowych – mogą być dostarczane na rolce, co ułatwia ich naklejanie za pomocą automatycznych systemów aplikacji lub ręcznych aplikatorów. To bardzo skuteczny i szybki sposób, aby opatrzyć produkt daną informacją. Natomiast naklejki samoprzylepne są nieco szerszym pojęciem, ponieważ mogą pełnić formę nie tylko reklamową, ale też dekoracyjną. Mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Drukowane są na różnego rodzaju podłożach, w zależności od przeznaczenia – na przykład naklejki stosowane w branży spożywczej, które mają kontakt żywnością muszą posiadać specjalne atesty. Na jakie produkty się zdecydować w konkretnej sytuacji? Zapraszamy Cię do kontaktu, a chętnie Ci pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Drukarnia naklejki Warszawa – gdzie są stosowane?

Zaletą samoprzylepnych naklejek jest uniwersalność oraz ponadczasowość. To rozwiązanie, które bywa chętnie stosowane zarówno przez firmy i instytucje, jak i osoby prywatne w różnych okolicznościach. Często pojawiają się one na targach biznesowych czy w szkołach, gdzie wykorzystywane są w celach promocyjnych. Nierzadko pełnią funkcję przykuwającego uwagę dodatku do produktów, na przykład cukierków czy gum do życia. Doskonałym pomysłem jest rozdawanie samoprzylepnych naklejek zamiast ulotek w celu wypromowania swoich usług i produktów lub poinformowania odbiorców o zbliżającym się wydarzeniu. Naklejki mają o wiele atrakcyjniejszą formę niż ulotki, dlatego nie zostaną pochopnie wyrzucone do kosza – dzięki temu, odbiorca chętnie zapozna się ze znajdująca się na nich informacji. Być może nawet uzna, że warto przykleić kartkę w widocznym miejscu, dzięki czemu jeszcze inne osoby będą miały szansę się z nią zapoznać. Naklejki samoprzylepne potrafią pełnić jeszcze inną rolę – dekoracyjną. Są chętnie stosowane, aby prowadzić do wnętrza powiew świeżości i dokonać jego metamorfozy. Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi produkty takie jak naklejka podłogowa.

Druk naklejek samoprzylepnych – co warto wiedzieć?

Naklejki samoprzylepne Warszawa można drukować zarówno na folii, jak i papierze. Jeżeli przeznaczone są one do stosowania na zewnątrz, o wiele lepszym wyborem są te drukowane na folii, ponieważ wyróżniają się odpornością na warunki atmosferyczne oraz cechują się większą trwałością. Natomiast wewnątrz pomieszczeń stosuje się głównie wydruki papierowe. W przypadku etykiet istnieje o wiele większe pole do popisu – powstają one na foliach samoprzylepnych o różnych strukturach oraz papierach w wielu odcieniach. Etykiety samoprzylepne wyróżniają się też bardzo mocnym klejem, dzięki temu mogą być przyklejane na każdą powierzchnię bez obaw, że ulegną zniszczeniu.

najklejka samoprzylepna

Drukarnia naklejki Warszawa – postaw na profesjonalistów

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która świadczy kompleksowe usługi, w tym drukowanie naklejek samoprzylepnych, to świetnie trafiłeś! Nasza drukarnia w Warszawie ma Ci sporo do zaoferowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników, dzięki czemu możemy zaoferować Ci profesjonalną obsługę. Stosujemy różne techniki druku, zarówno te tradycyjne, jak i nowatorskie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – nie tylko zaoferujemy Ci naszą obsługę, ale też pomożemy Ci w doborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb i okoliczności.

Druk Naklejki Warszawa wysokiej jakości w produkcyjnej skali

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy 3 plotery marki Rolandy dzięki czemu możemy zaoferować produkcyjne szybkie tempo przy zachowaniu wysokiej jakości druku. 

Druk na papierze to nasza specjalność, poza drukiem w wysokiej jakości oferujemy duży wybór papierów oraz szybki czas realizacji zamówienia a dla stałych klientów specjalne ceny

Drukujemy również na papierze blue-back.

Oferujemy druk od jednej tablicy po całe kampanie wraz z konfekcją i dystrybucją, 

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik pod Naklejki

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej