Cennik 2022

Przedstawiamy orientacyjny (średni) koszt druku wybranych materiałów w dostępnych technologiach.

Z uwagi na skomplikowaną sytuację w kraju i częste zmiany cen materiałów szczegółowe wyceny wykonujemy na bieżąco na podstawie zapytań drogą mailową biuro@wydrukiodreki.pl

Wpływ na cenę ma:

wielkość jednorazowych zamówienia

ogólny wolumen zamówień w przypadku stałej współpracy

powtarzalność i cykliczność zamówień

czas na realizację zamówienia / ekspresy

Podane ceny są cenami netto dla klienta BTB,

Wydruki wielkoformatowe towarzyszą nam niemal każdego dnia. W drodze na zakupy, w trasie do pracy czy podczas powrotu do domu mijamy bardzo duże ilości reklam i banerów, które przyciągają nasz wzrok chwytliwymi hasłami i atrakcyjnymi grafikami. Taki właśnie jest ich cel – nic dziwnego, że tak wiele firm stosuje tego rodzaju technologię, aby pozyskać jak najwięcej klientów, a także wypromować swoją markę. Tak naprawdę każdy sam może zamówić sobie plakat reklamowy, który następnie wykorzysta w konkretnym celu. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko łatwa dostępność i efekty, jaki można uzyskać, ale też przystępna cena. Większość osób zdaje sobie sprawę, że działania marketingowe potrafią być sporym wydatkiem. Jednak w tym przypadku niewielki koszt produkcji sprawia, że plakaty i banery są skuteczną, ale i tanią formą promocji.

Druk UV LED

Druk pełne płyty CMYK UV LED – 25zł netto
Druk formatek CMYK UV LED

Jedna formatka minimum 50zł netto

Liczymy minimum 50zł za położenie na stół nawet jeśli ilość m2 jest mniej.
Jak formatek jest więcej liczymy z powierzchni 30zł netto + 5zł / m2 za układanie formatek wyciętych 
przy dużej ilości m2 oraz powtarzalnych kształtach 25zł netto + 3zł / m2 za układanie formatek.
Są to ceny poglądowe. druk białym wyceniamy indywidualnie.

Wyceniaj dokładnie

Niestety większość kalkulatorów internetowych wycenia niedokładnie po wyższych stawkach dlatego nie przepłacaj i wyślij zapytanie o dokładny kosztorys.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu - druk wysokiej jakości 1440dpi

Druk wielkoformatowy cennik – postaw na sprawdzone produkty

Aby w pełni cieszyć się zaletami, jakie niosą za sobą plakaty reklamowe, warto postawić na sprawdzoną drukarnie, która specjalizuje się w tego rodzaju usługach. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tylko drukarnie wielkoformatowe są w stanie przygotowywać plakaty i banery reklamowe o dużych formatach. Niektóre miejsca proponują wykonanie banerów w bardzo niskiej cenie, ale nie posiadają odpowiednich sprzętów, kwalifikacji i umiejętności, przez co nie spełniają on swojej roli. Jeżeli szukasz sprawdzonej drukarni, która cieszy się renomą oraz może zaoferować Ci naprawdę wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach, to jesteś w najlepszym miejscu! Plakaty wielkoformatowe Warszawa to nasza specjalność. Posiadamy duże doświadczenie oraz bogato wyposażoną drukarnie. Nie boimy się najnowszych technologii i chętnie korzystamy z nowinek technologicznych, aby oferować klientom usługi na jeszcze wyższym poziomie. Stosujemy sprawdzone i porządne materiały, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że te najtańsze są po prostu nietrwałe. Z przyjemnością zaoferujemy Ci nie tylko wykonanie wydruku, ale też posłużymy fachową radą – pomożemy w wybraniu najkorzystniejszej techniki oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Naszą cechą charakterystyczność jest sumienność i terminowość. To wszystko dostępne jest w naprawdę konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszym cennikiem.

Plakat reklamowy cena – dlaczego warto?

Mimo rozwoju komputeryzacji, plakaty reklamowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych oraz najpopularniejszych sposobów na zaprezentowanie swojej firmy. Dzięki banerom Twoja marka lub oferowane produkty mogą zapaść potencjalnym klientom w pamięć, w efekcie czego staniesz się rozpoznawalny. Jeżeli umieścisz taki wydruk w miejscu o dużym natężeniu ruchu, każdego dnia oglądać go będą setki czy tysiące osób. Bardzo często wiele z nich będzie go mijać nawet kilka razy dziennie, co jeszcze bardziej zwiększa pozytywne efekty. Decydując się na ten rodzaj reklamy, przekonasz się, że bardzo szybko przyciągnie uwagę innych – dzieje się tak głównie ze względu na jego wielkością. Wystarczy jedynie postarać się o interesującą grafikę, chwytliwe hasło czy starannie skomponowany schemat kolorów – wielu specjalistów od reklamy zauważyło, że im bardziej intensywne są banery reklamowe, tym większe zainteresowanie wzbudzają. Zaletą wydruków wielkoformatowych jest także to, że są wielokrotnego użytku. Firmy, które organizują wiele eventów i wydarzeń lokalnych mogą zabierać ze sobą banery reklamowe. Z łatwością można je składać oraz przenosić i nie generują dodatkowych kosztów, gdy trzeba je użyć.

Wyróżniamy 4 systemy współpracy partnerskiej.

Reseler

Sprzedajesz lokalnie pod naszą marką

Reseler agent

Sprzedajesz nasze produkty realizując zamówiania z nami ale pod swoją marką

Agencyjny

Uzyskujesz specjalną ofertę bez zobowiązań 

CashBack

Realizujemy Twoje zlecenia a Ty otrzymujesz umówiony zwrot na konto

Zmień jutro na lepsze

Zapewniamy olbrzymie wsparcie z zakresu doradztwa przy obsłudze klientów oraz poznawaniu nowych produktów. Prowadzimy szkolenia, dostarczamy próbki i prototypy, pomagamy przy skomplikowanych kosztorysach oraz gwarantujemy najbardziej elastyczne i kreatywne podejście do cen przy stałej współpracy.

 Reseler 

Jak to działa.

01

Przekazujesz zlecenie

Gotowe zamówienie przekazujesz bezpośrednio na produkcję.

02

My drukujemy

Realizujemy zamówienie zgodnie z zamówieniem i wysyłamy do Ciebie lub do Twojego klienta.

03

Zarabiasz

Tak dużo jak zlecisz. W wielu przypadkach zdecydowanie więcej niż na etacie.

Chyba jedyni ludzie w tej branży, którzy uczciwie mogą, za Gangiem Magików, powiedzieć- Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu. Skutecznie zastępują też Św. Ritę od spraw beznadziejnych, kiedy jest zajęta. I jedyne prawdziwe 24/7 - niezależnie od formatu.

Maximilian Mannequin  – (opinia z google)

Krótko: - pierwszy kontakt telefoniczny czwartek 16:40 - omówienie projektu, poprawki, produkcja, logistyka - towar u mojego klienta piątek 13:30 Zrozumienie tematu, podejście, elastyczność, jakość, chęć pomocy. Jestem BARDZO zadowolony.

Tomasz agencja reklamowa Kraków  – (opinia z google)

Print

Twoje grafiki i reklama

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej