wlepki w Warszawie

Wlepki Warszawa

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach żadne przedsiębiorstwo nie osiągnie sukcesu bez skutecznej reklamy i dobrze prowadzonych działań marketingowych. Są to czynniki, na które koniecznie musi zwrócić uwagę każdy świeżo upieczony biznesmen. Istnieje bardzo wiele sposobów, aby wypromować swoją markę lub świadczone usługi. Wbrew pozorom, nie wszystkie skuteczne sposoby dotyczą reklamy internetowej – w dalszym ciągu można uzyskać naprawdę spektakularne efekty, wykorzystując różnego rodzaju druki reklamowe umieszczone w widocznych miejscach. Współczesne drukarnie mają w tej kwestii dużo do zaoferowania – w ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się wlepki wykonane na folii samoprzylepnej lub papierze. Chciałbyś dowiedzieć się coś więcej na temat tej nowej formy reklamy?

Wlepki Warszawa – na czym to polega?

Potocznie nazywane wlepki to nic innego jak naklejki samoprzylepne, na których znajduje się przekaz tekstowy lub graficzny. Są to głównie różnego rodzaju druki informacyjne, reklamowe lub promocyjne, a nierzadko nawet artystyczne i edukacyjne. Ich działanie oparte jest na podobnych zasadach, jak wielkich banerów czy plakatów, jednak dostępne są w o wiele mniejszych rozmiarach. Drukowanie etykiet samoprzylepnych to prosty i niewymagający proces, dzięki czemu naklejki mogą powstawać zarówno w bardzo małych, jak i dużych ilościach. Tak naprawdę niemal każda technika druku nadaje się do produkcji wlepek – jako materiału drukarskiego używa się głównie papieru lub folii adhezyjnej. Bardzo często tego rodzaju produkty wytwarzane są w technologii cyfrowej przy użyciu specjalnych maszyn drukująco-tnących, łączących w sobie zalety plotera i drukarki. Od razu rozcinaną one wydruki zgodnie z planowanym rozmiarem albo też nacinają po obrysie, pozostawiając papier w nienaruszonym stanie. Dzięki cyfrowej technologii druku, naklejki powstają w bardzo krótkim czasie, który ogranicza się jedynie do wysłania plików oraz wykonania wydruku. Technologia ta pozwala też na łatwe wprowadzanie zmian i modyfikacji.

Wlepki Warszawa – kiedy warto na nie postawić i dlaczego?

Uważa się, że wlepki to bardzo skuteczny nośnik reklamowy, który najbardziej przemawia do młodych ludzi. Wystarczy tylko przyjrzeć się, że naklejki z różnymi hasłami i grafikami znajdują się prawie wszędzie, w środkach komunikacji, na przystankach, słupach oświetleniowych, ławkach parkowych czy przy wejściach do sklepu. Pojawiają się nawet na sprzętach sportowych, walizkach i ubraniach. Na ich popularność wpływa między innymi fakt, że wystarczy zaledwie kilka sekund, aby przykleić je w dowolnym miejscu. Rozwiązaniem, na które decyduje się wiele osób jest rozdawanie nalepek samoprzylepnych zamiast ulotek. Działanie takie przynosi wiele korzyści – odbiorca podwójnie się zastanowi nad wyrzuceniem jej do kosza, szczególnie, jeżeli jest atrakcyjnie zaprojektowana. Ulotki niestety bardzo często lądują w koszu, niekiedy nawet zanim osoba zapozna się z ich treścią. Natomiast naklejki przykuwają większą uwagę.

Poznaj naszą ofertę ! Wlepki Warszawa 

Chciałbyś wydrukować naklejki reklamowe, aby osobiście przekonać się o ich zaletach? Z chęcią Ci w tym pomoże. Nasza drukarnia naklejki Warszawa jest bogato wyposażona, a nowoczesne maszyny obsługiwane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Pozwala nam to oferować wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach. Chętnie stosujemy zarówno tradycyjne metody druku, jak i nie boimy się nowatorskich rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – nie tylko zaproponujemy Ci odpowiednią usługę, dopasowaną do Twoich potrzeb, ale też z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą!

 Submit your design

Druk Wlepki Warszawa wysokiej jakości w produkcyjnej skali

Druk w wysokiej jakości nie musi być wolny, Posiadamy 3 plotery marki Rolandy dzięki czemu możemy zaoferować produkcyjne szybkie tempo przy zachowaniu wysokiej jakości druku. 

Druk na papierze to nasza specjalność, poza drukiem w wysokiej jakości oferujemy duży wybór papierów oraz szybki czas realizacji zamówienia a dla stałych klientów specjalne ceny

Drukujemy również na papierze blue-back.

Oferujemy druk od jednej tablicy po całe kampanie wraz z konfekcją i dystrybucją, 

Ceny

Trzy systemy cenowe – Wlepki Warszawa

Pojedyncze zamówienia

Zgodnie z polityką ceną wszystkich produktów przy pojedynczych zamówieniach cena uzależniona jest od czasu realizacji, im więcej czasu mamy na wykonanie wydruków tym cena będzie lepsza. 

Cykliczne zamówienia

Oferta skierowana do klientów z zamówieniami cyklicznymi, indywidualnie ustalonymi cenami oraz terminami realizacji

Ekspresowe realizacje

Realizacje nawet od „ręki” drogie rozwiązanie ale dostępne więc jeśli potrzebujesz wydruki są potrzebne na już. Dzwoń, wysyłaj plik i odbierz gotowy wydruk bez czekania w kolejce lub wyślemy kurierem miejskim do Twojego biura.

Ceny przy pojedynczym zamówieniu - druk wysokiej jakości 1440dpi

czas realizacji / format 6dni roboczych 5dni roboczch 4dni roboczych 3 dni robocze 2 dni robocze na następny dzień odbiór dziś
m2 14,2 zł 15,62 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,72 zł 28,4 zł 35,5 zł
A0 14,2 zł 15,6 zł 17,04 zł 18,88 zł 22,7 zł 28,4 zł 35,49zł
A1 7,1 zł 7,8 zł 8,51 zł 9,43 zł 11,3 zł 14,2 zł 17,7 zł
B0 20,00 zł 22,1 zł 24,00 zł 26,6 zł 32,1 zł 40,1 zł 50,1 zł
B1 10,00 zł 11,00 zł 12,04 zł 13,3 zł 16,0 zł 20,0 zł 25,0 zł
CTL 28.4 31,2 zł 34,08 zł 37,76 zł 45,4 zł 56,8 zł 71 zł

Podane ceny są cenami netto, termin realizacji jest również uzależniony od wielkości zamówiania dlatego zawsze go potwierdzamy po otrzymaniu prawidłowo przygotowanych plików do druku.

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wytyczne

Jak przygotować plik pod Wlepki

CMYK

Przygotowując plik zapisz go w przestrzeni kolorów CMYK. 

100 DPI

W 90% przypadków wystarczy 100dpi, Pamiętaj co za dużo to nie zdrowo;) W pozostałych 10% jak np. druku bardzo małych tekstów daj trochę więcej lub skontaktuj się z biurem w celu omówienia jak przygotować plik pdf.

Format 1:1

Plakaty to małe formaty jak na nasze maszyny, nie stosuj skali. Każda zmiana to miejsce na niepotrzebny błąd.

Bez spadów

Plakaty są docinane na specjalnym trymerze o dokładności na poziomie do 1mm, spady są nie potrzebne a offetowe nawet przeszkadzają.

TiFF

Jeśli zależy Ci na dobrych przejściach tonalnych, i zachowaniu wszystkich efektów zapisz plik w płaskim tifie bez warstw.

Wyślij WeTransferem

Każda skrzynka e-mail ma swoje granice a nasza jest bardzo zmęczona. Pomóż jej i wyślij pliki wetransferem.com a otrzymasz dodatkowo potwierdzenie jak pobierzemy Twoje pliki;)

Dzwoń jeśli masz wątpliwości

Staramy się pomogać na każdym etapie zamówienia, również zamin je złożysz i przygotowujesz pliki. Masz wątpliwości dzwoń, a my pomożemy.

Print

Twoje grafiki i reklama
Na czym tylko chcesz

Dzisiaj reklama to coś więcej niż sam druk outdoorowy. Nowoczesne i ekologiczne technologie umożliwiają tworzenie pięknych i ekscytujących wydruków przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biur, sklepów i domów. Konieczność posiadania maszyn stolarskich oraz ślusarskich umożliwia kompleksową obsługę  z zakresu produkcja identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej,  budowy mebli sklepowych, scenografii i eventów oraz tekstylnych systemów wystawienniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie z zakresu doboru technologi oraz materiałów a następnie realizacji zleceń.  

Kontakt

Tel. 530 120 620
e-mail. biuro@wydrukiodreki.pl
zamówienia. wydrukiodreki.pl/zamowienie/
duże pliki: wetransfer.com

Odbiór wydruków

Jawczyce, Przyparkowa 19
Warszawa, Karabeli 9

 

Zostań z nami w KONTAKCIE na dłużej